Chronimy Twoje Dane!

W trakcie zamawiania programu należy podać swoje dane osobowe lub dane firmy. Prosimy również o dane kontaktowe, które mogą być potrzebne do zrealizowania zamówienia. Zebrane dane zostaną wykorzystane jedynie przy realizacji zamówienia i przy jego księgowaniu.

Jeśli podczas zamawiania programu klient nie wyrazi zgody na powiadomienia e-mailowe nie będziemy wysyłali żadnych powiadomień o nowościach, aktualizacjach, ani promocjach.

Przesyłana Pocztą Polską lub kurierem paczka jest adresowana wg wskazań zamawiającego i wyglądem nie sugeruje swojej zawartości.

Wybierając formę płatności elektronicznej „DotPay” klient wyraża zgodę na przekazanie danych z formularza firmie obsługującej płatności online. Więcej informacji o polityce prywatności serwisu DotPay.pl można znaleźć bezpośrednio na jego stronach.

Statystyki serwisu okoszefa.pl jak i jego logi systemowe są chronione przed niepowołanym dostępem osób trzecich. Zebrane dane służą jedynie celom statystycznym i nie będą w żaden sposób wykorzystywane.